Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2011

Παναρκαδικος - Λεωνιδιο 3-0

Η ομάδα του Παναρκαδικκου προηγήθηκε με 2-0 στο ημίχρονο. Το σκορ άνοιξε στο 13ο λεπτό ο Τσιόγκας με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή. Η μπάλα βρήκε στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια έσκασε μέσα από τη γραμμή. Το 2-0 σημείωσε τρία λεπτά αργότερα, στο 16', ο Μπούτας με ωραίο σουτ.
Το Λεωνίδιο είχε ευκαιρία να μειώσει στο 43', όμως ο Καλογιαννίδης έδιωξε πάνω στη γραμμή. Το τελικό 3-0 διαμόρφωσε στο 62ο λεπτό της αναμέτρησης ο Μπακογιαννάκης με σουτ στο δεύτερο δοκάρι έπειτα από κόρνερ.
Παναρκαδικός: Ψυχογιός, Τσιόγκας, Μπούτας, Βιρβίλης, Καλογιαννίδης, Κοσκολός, Μέλλος, Παρασκευόπουλος, Τζιανής, Δήμος, Μπακογιαννάκης.
Λεωνίδιο: Κολινιώτης, Γιαννούσης, Κυρίος Η., Κυρίος Δ., Αλέξι, Σμύρος Γ., Σμύρος Γ., Γολεγός, Λάτσης Γ., Κυρίος Α., Λάτσης Γρ..